www.wydawnictwo-wazka.pl
Waluty:
buty damskie tanie,odzież damska tanio,sklep internetowy,odzież damska marki,buty damskie marki
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dokładamy wszelkich starań, aby chronić prywatność naszych odwiedzających i klientów. Nie ujawniamy informacji o naszych klientach stronom trzecim, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to część świadczenia usługi użytkownikowi - np. organizowanie wysyłania produktu do Ciebie, przeprowadzanie kontroli kredytowych i innych kontroli bezpieczeństwa lub gdy mamy na to Twoją wyraźną zgodę.

Zgoda

Nie będziemy sprzedawać Twojego nazwiska, adresu, adresu e-mail, informacji o karcie kredytowej ani danych osobowych stronom trzecim bez Twojej zgody.

Podstawowe kontrole mogą dotyczyć twoich danych, aby upewnić się, że dane są prawdziwe - kontrole te są niezbędne, aby zapobiec nieuczciwemu użyciu numerów kart kredytowych.

Twoje informacje

Prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu zamieszkania i adresu e-mail. Po dokonaniu zakupu na naszej stronie, oprócz powyższego, prosimy również o adres dostawy i szczegóły metody płatności.

Przede wszystkim wykorzystamy Twoje dane do przetworzenia Twojego zamówienia i wyślemy Ci Twoje towary. Może to obejmować przekazanie twoich danych do naszych partnerów, aby mogli przesłać twoje zamówienie, a także przekazanie twoich danych firmom dostawczym, aby mogły dostarczyć paczkę. Tylko informacje niezbędne do realizacji zamówienia zostaną przekazane dalej.

Twoje dane pozwolą nam i naszym procesorom spełnić Twoje zamówienie, aby powiadomić Cię o ważnych zmianach funkcjonalności.

Nie będziemy przekazywać twoich informacji innym firmom lub innym stronom trzecim w celach marketingowych, chyba że wyrazisz na to zgodę.

Oceniając Twoją prośbę o towary lub usługi, możemy wykorzystywać Twoje dane do celów zapobiegania oszustwom i ich wykrywania. Jednym z celów, dla których możemy ujawnić twój adres i dane dotyczące kodu pocztowego, jest sprawdzenie każdego Programu zapobiegania oszustwom lub Agencji Informacji Kredytowej, które mogą prowadzić rejestr tych informacji. W każdym momencie, w którym ujawnimy twoje dane, pozostanie ono bezpieczne.

Przetwarzanie takie może być na przykład wymagane w celu realizacji zamówienia, przetworzenia danych dotyczących płatności lub zapewnienia usług wsparcia. Niestety transmisja informacji przez Internet nie jest całkowicie bezpieczna. Dołożymy wszelkich starań, aby chronić twoje dane osobowe, ale nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa danych przesyłanych do naszej witryny; każda transmisja odbywa się na własne ryzyko. Po otrzymaniu Twoich informacji użyjemy ścisłych procedur i zabezpieczeń, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Kontakt z nami

Zawsze jesteśmy zadowoleni z naszych klientów (nawet jeśli jest to skarga!). Zawsze jesteśmy wdzięczni za każde poświęcenie czasu, dostarczając nam wiedzy, której potrzebujemy, aby zapewnić, że nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Chcemy, abyś powrócił na stronę i polecił nas znajomym i rodzinie. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o kontakt z firmą Utter Nutter, która z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

Powrót